Iceland Liechtenstein Norway grants Unia Europejska
  • język migowy
  • BIP

Dane kontaktowe

ul. Kościelna 15, 44-350 Gorzyce
tel.
+48 32 45 13 056
ul. Bogumińska 13, 44-350 Gorzyce
e-mail

POZNAJ POLSKĘ

logo
 

W roku szkolnym 2022/2023 Gmina Gorzyce otrzymała wsparcie finansowe na realizację zadania w ramach Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę”, będącego częścią POLSKIEGO ŁADU. Przedmiotem wymienionego przedsięwzięcia jest wsparcie organów prowadzących publiczne i niepubliczne szkoły dla dzieci i młodzieży w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu uczniowie Szkoły Podstawowej im Karola Miarki w Olzie, w dniach od 5 - 7 czerwca 2023 roku, uczniowie szkoły w Olzie pojechali na wycieczkę do Warszawy.

W ramach wycieczki zostały zrealizowane następujące obszary edukacyjne: „Śladami Polskiego Państwa Podziemnego”, „Kultura i dziedzictwo narodowe”, „Największe osiągnięcia polskiej nauki”.

Więcej szczegółów dotyczących wycieczki wraz z fotorelacją znajdą Państwo pod linkiem:

https://zspolza.gorzyce.pl/aktualnosci/index/Realizacja-projektu-MEiN-pn.-Poznaj-Polske-ktory-jest-czescia-POLSKIEGO-LADU/idn:585

do góry