Iceland Liechtenstein Norway grants Unia Europejska
  • język migowy
  • BIP

Dane kontaktowe

ul. Kościelna 15, 44-350 Gorzyce
tel.
+48 32 45 13 056
ul. Bogumińska 13, 44-350 Gorzyce
e-mail
Strona główna/Dla biznesu/#KupujWGorzycach

#KupujWGorzycach

Mieszkańcy Gorzyc!

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji – trudnej dla wszystkich bez wyjątku. Pamiętajmy jednak, że pandemia która dotknęła nasz kraj niszczy nie tylko zdrowie.
Gmina Gorzyce od początku pandemii wspiera swoich mieszkańców. Cały czas pracujemy i mimo ograniczeń kontaktów ze wszystkich sił staramy się wykonywać nasze obowiązki jak najlepiej.
Nadszedł czas, gdy trzeba na siebie bardzo uważać, ale nie czas aby skupiać się tylko na sobie. Pamiętajmy, że pandemia to trudny czas dla mieszkańców, ale także handlowców i usługodawców.
Pomóżcie nam wspierać gorzyckich przedsiębiorców! To dzięki nim w tych niezwykle trudnych czasach mamy dostęp do najpotrzebniejszych produktów spożywczych czy higienicznych - kupujcie u lokalnych sprzedawców!

Akcja #KupujWGorzycach - wspieraj swoich sąsiadów i zamawiaj u lokalnych przedsiębiorców!

Chcemy pomóc! Dlatego Urząd Gminy Gorzyce tworzy bazę lokalnych przedsiębiorców, którzy oferują naszym mieszkańcom najpotrzebniejsze produkty i usługi. Zachęcamy do korzystania z ich oferty:

Wybierz kategorię i #KupujWGorzycach

Lokalni Przedsiębiorcy!

#KupujWGorzycach to akcja wspierająca Was Przedsiębiorcy. Dokładamy wszelkich starań, aby możliwie najbardziej załagodzić skutki pandemii, która dotknęła nas wszystkich. Jesteście ważną częścią naszej gminy, potrzebujemy Was, dlatego mocno zachęcamy - włączcie się do naszej akcji.

Wystarczy wysłać na adres  wypełniony bardzo krótki formularz, resztą zajmiemy się sami - będziemy aktualizować listę na bieżąco - reagując na Wasze zgłoszenia możliwie najszybciej. Pomagajmy sobie nawzajem!

Na liście nie ma Twojej firmy? Dodaj ją!

Ostatnio dodane firmy

Znaleziono wiadomości: 2.

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: #KupujWGorzycach
odt 2020-04-07 Formularz zapisu do akcji dla przedsiębiorców
ilość pobrań: 762
Formularz zapisu do akcji dla przedsiębiorców 108.6KB -
do góry