• język migowy
  • BIP

Dane kontaktowe

ul. Kościelna 15, 44-350 Gorzyce
tel.
+48 32 45 13 056
ul. Bogumińska 13, 44-350 Gorzyce
e-mail
Strona główna/Aktualności/Informacja Naczelnika Wydziału Zdrowia informuje

Informacja Naczelnika Wydziału Zdrowia informuje

17 Grudnia 2020

Naczelnik Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim informuje, że Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim zwrócił się z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród podmiotów wykonujących działalność leczniczą na terenie Powiatu wodzisławskiego (publicznych i prywatnych) oraz aptek, że tut. Szpital został zakwalifikowany do tzw. szpitali węzłowych, w których będzie szczepiony personel medyczny i niemedyczny innych jednostek ochrony zdrowia oraz aptek.

W związku z powyższym podmioty zainteresowane zaszczepieniem swoich pracowników muszą przekazać do PPZOZ zestawienie personelu, zawierające imię, nazwisko, nr PESEL oraz oznaczenie „pracownik medyczny/niemedyczny” oraz oświadczenia personelu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 18 grudnia 2020r. do godziny 11.00, celem wprowadzenia danych do aplikacji Ministerstwa Zdrowia.

Wszelkie informacje dotyczące ww. szczepień oraz sposobu przekazywania danych zamieszczone są na stronie internetowej Szpitala:  http://zoz.wodzislaw.pl/sczepienia-przeciw-covid-19/.

do góry