Dziś jest  04.06.2020   zegar 12:38   Imieniny: Franciszka, Kwiryna
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna / Aktualności
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Aktualności
REKRUTACJA do naszych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
13.03.2020
W związku z Waszymi uwagami, pytaniami oraz wątpliwościami dotyczącymi REKRUTACJI do naszych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
  1. Zamieszczamy informację o jej warunkach. Wójt gminy nie decyduje o przyjęciu dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego. Za prawidłowe przeprowadzenie postępowania rekrutacyjnego odpowiadają dyrektor - komisja rekrutacyjna.
     
  2. Zdecydowałem pierwotnie o uruchomieniu 6 oddziałów w przedszkolu w Rogowie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba – uruchomię również 7 oddział - tak samo wyposażony jak pozostałe. Rozważam również możliwość uruchomienia dodatkowych oddziałów w budynku szkoły – jeżeli będzie taka potrzeba. Zaadaptowane w 2019 r. pomieszczenia dają taką możliwość. Decyzje co do ewentualnego uruchomienia dodatkowych oddziałów w innych lokalizacjach – jeżeli zajdzie taka potrzeba - zostaną podjęte po zakończeniu analizy całego postępowania rekrutacyjnego w skali gminy.Informacja w załączniku

 


                                                                                       Daniel Jakubczyk, wójt gminy


 

 

drukuj
powrót  Strona główna  do góry
zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB