Dziś jest  18.01.2019   zegar 00:07   Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna / Aktualności
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Aktualności
Wymiana urządzeń grzewczych
24.04.2018
Wczoraj, tj. 23 kwietnia odbyło się drugie spotkanie w naszej gminie w sprawie możliwości pozyskania dofinansowania do montażu instalacji OZE oraz wymiany urządzeń grzewczych.

Dofinansowanie w ramach projektu: " Gminy z dobrą energią - wymiana urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego" z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 działanie 4.3.4. Spotkanie to zostało poprzedzone spotkaniem z przedstawicielem Polskiej Spółki Gazowniczej który przedstawił plany związane z gazyfikacją Gminy Gorzyce. Zarówno jedno jak i drugie spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy ( ok. 90 osób obecnych na sali) Dziękujemy za przybycie i zaintersowanie się tematem możliwości wymiany źródła ciepła w naszych domach.
Informujemy również, iż wnioski oraz regulamin naboru pojawią się na stronie Gminy Gorzyce, naszym fanpage oraz będą do pobrania w biurze obsługi klienta w Urzędzie Gminy Gorzyce przy ul. Kościelnej 15.

drukuj
powrót  Strona główna  do góry
zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB