Dziś jest  22.03.2019   zegar 04:52   Imieniny: Katarzyny, Bogusława
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna / Aktualności
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Aktualności
Wymiana urządzeń grzewczych. Uzyskaj wysoką dotację! Przyłącz się do sieci gazowej!
09.04.2018
Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego organizuje nabór wniosków do projektu w którym będzie można uzyskać dofinansowanie do montażu instalacji OZE oraz wymiany urządzeń grzewczych. Również Mieszkańcy naszej gminy mają możliwość uczestnictwa w tym projekcie.

  

Walka ze smogiem i niską emisją wymaga czasu, determinacji, ale przede wszystkim niemałych nakładów finansowych. Dotacje do wymiany urządzeń grzewczych czy dofinansowanie do coraz popularniejszych odnawialnych źródeł energii mogą przyspieszyć moment, kiedy nie będziemy musieli przejmować się niską jakością powietrza za oknem.

Szczegóły dotyczące naszych przedsięwzięć będzie można poznać podczas spotkań informacyjnych, które odbędą się:

- w Rogowie, 16.04, w budynku OSP Rogów (sala na piętrze), ul. Szkolna 3, o godz. 19.00

- w Gorzycach, 23.04, w budynku Ośrodka Kultury, ul. Kopernika 8, o godz. 19.00W związku z planami Polskiej Spółki Gazowniczej rozbudowy sieci gazowniczej na terenie naszej gminy w tychże dniach odbędą się o godzinie 18.00 w OSP Rogów oraz w OK Gorzyce spotkania z przedstawicielami gazowni. Zainteresowane Osoby i Przedsiębiorcy będą mogli:

- uzyskać wszelkie informacje na temat gazyfikacji i możliwości pozyskania środków na wymianę źródła ciepła,

- złożyć ankiety,

- złożyć wnioski przyłączeniowe.

Technologie na które będzie można uzyskać dofinansowanie obejmują:

- kotły na pelet z biomasy,

- kotły gazowe,

- przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej , ewentualnie, wskazane wyżej technologie w połączeniu z fotowoltaiką.

Szczegóły dotyczące kosztów, wysokości dofinansowania, a także ograniczeń związanych z udziałem w projektach przekażemy podczas spotkań informacyjnych. Informacje będą się również pojawiały na stronie gminy, a także na www.gorzyce.gminazenergia.pl
 

SPOTKANIA SĄ ADRESOWANE DO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NASZEJ GMINY!

 

drukuj
powrót  Strona główna  do góry
zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB