15:05 Imieniny: Olgierda, Lucjana, Marii


08.07.2010
Zadanie pod nazwą „Budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Gorzyce, miejscowość Czyżowice” - realizować będzie konsorcjum firm: „BUDEXIM” SP. Z O.O., PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „GAMAR” SP. Z O.O., PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE „ERBUD” SP. Z O.O.
Kontrakt o wartości 5 777 862 zł brutto przewiduje budowę kanalizacji sanitarnej o długości 10,4 km w całości lub części ulic: Dworcowej, Strażackiej, Wiejskiej, Rogowskiej, Bełsznickiej, Gorzyckiej, Wiejskiej, Wodzisławskiej, Polnej, Środkowej.
Termin wykonania zamówienia to 19 miesięcy od daty podpisania umowy z Wykonawcą.
Jest to jeden z 10 kontraktów na roboty budowlane, które zostaną zrealizowane w ramach projektu „Ochrona wód dorzecza Górnej Odry w zlewni oczyszczalni ścieków Karkoszka II w Wodzisławiu Śl.”
W podpisaniu umowy udział wziął prezes PWiK, prezesi konsorcjum oraz zaproszeni przedstawiciele samorządu gminy Gorzyce.
Obecnie opracowany zostanie szczegółowy harmonogram prac, który zostanie przedstawiony mieszkańcom Czyżowic.
Więcej na stronie: http://www.pwik-wodzislaw.pl/jrp/



























































